دبستان دخترانه مسرور اصفهان
فعالیت هوش بدنی1فعالیت روانشناختی1فعالیت آموزشی1فعالیت سلامت1

کسب رتبه های برتر جشنواره ی تولید محتوای الکترونیکی

جشن قرآن کلاس اولی ها

روز چهارشنبه 30 مهر ماه 99 جشن قرآن کلاس اولی ها به صورت نیمه حضوری برگزار شد. تزیین کلاس،گزارش خبرنگار مسرور از دانش آموزان درباره حضور مهمان ویژه در کلاس،صحبت های سرکار خانم علیپور در راستای حضور مهمان ویژه و کتاب قرآن،تهیه کلیپ از تصاویر دانش آموزان همراه کتاب قرآن و در پایان اهدای هدیه یادبود مراسم جشن قرآن به دانش آموزان از جمله فعالیت های این مراسم نورانی و با شکوه بود.
برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

روز جهانی مبارزه با پوکی استخوان

روز جهانی مبارزه با پوکی استخوان

جمع آوری: زینب سلمانی

مراقب سلامت دبستان

پوکی استخوان تنها به واسطه کمبود کلسیم در بدن انسان شکل نمی گیرد. استخوان ها به مواد مغذی دیگری برای حفظ قدرت خود نیاز دارند، که از آن جمله می توان به بور، منیزیم، منگنز، فسفر، پتاسیم، سیلیس و روی اشاره کرد.
در شرایطی که پوکی استخوان شاید شرایطی شایع محسوب شود، اما این به معنای آن نیست که الزاما بخشی اجتناب ناپذیر از افزایش سن است. شما با چند بهبود و تغییر غذایی و سبک زندگی می توانید از استخوان هایی قوی و مقاوم در برابر بیماری برخوردار شوید.


ادامه مطلب...

ایام عزاداری 28صفر در مسرور 1

در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهرماه 99 مراسم عزاداری ۲۸ صفر در شعبه ی 1 دبستان به صورت مجازی برگزار شد. داستان خوانی و دکلمه خوانی در مورد پیامبر (ص) و امام حسن مجتبی(ع) توسط دانش آموزان و سپس همایش نماز جماعت خانوادگی در خانه ها  اجرا شد. در آخر به مناسبت شهادت امام رضا (ع) خاطره ای زیبا از یکی از خادمه های حرم  ایشان شنیده شد.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

روز جهانی غذا در مسرور

روز پنج شنبه 24 مهر ماه 99 به مناسبت روز جهانی غذا ، جشنواره غذاهای سالم و سنتی بصورت مجازی برگزار شد ، در این برنامه دانش آموزان یک روز سالم و شاد را در کنار خانواده تجربه کرده و تصاویری به یادگار برای دبستان ارسال کردند. سپاس از همراهی دانش آموزان و اولیای گرامی.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

روز جهانی تخم مرغ در مسرور

روز پنج شنبه 17 مهر ماه 99 جشنواره روز جهانی تخم مرغ با توجه به ارزش غذایی بالای تخم مرغ و اهمیت مصرف آن در سنین رشد به صورت مجازی برگزار شد و دانش آموزان ضمن آشنایی با ارزش غذایی آن ، تصاویری از تخم مرغ های تزئین شده خود برای دبستان ارسال کردند.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این جشنواره به گالری تصاویر رجوع کنید.