دبستان دخترانه مسرور اصفهان
فعالیت هوش بدنی1فعالیت روانشناختی1فعالیت آموزشی1فعالیت سلامت1

کسب رتبه های استانی در مسابقات شنا

کسب رتبه در مسابقات بین المللی و کشوری چرتکه

ایام عزاداری 28 صفر تسلیت باد.

جشن بازگشایی در مسرور2

روز شنبه 3 مهر ماه 1400 جشن بازگشایی شعبه ی 2 مسرور با حضور اختیاری تعداد محدودی از دانش آموزان و همزمان در فضای اسکای روم به صورت مجازی برگزار شد. از جمله برنامه های شاد و متنوع این روز:

-اجرای ورزش صبحگاهی همراه با سرود حماسی

-اجرای همنوازی موسیقی توسط دانش آموزان

-معرفی آموزگاران و کادر توسط مدیر محترم دبستان

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) تسلیت باد.

جشن بازگشایی در مسرور1

روز شنبه 3 مهر ماه 1400 جشن بازگشایی دانش آموزان کلاس دوم و سوم در حیاط دبستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد. در این جشن، دانش آموزان از تماشای برنامه هایی که توسط دوستانشان اجرا شد لذت بردند و ساعات شادی را در کنار هم گذراندند. با آموزگاران خود و کادر مدرسه آشنا شدند و در کنار مربیان، مشاور و پشتیبان آموزشی به بازی های فکری و آموزشی پرداختند. به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نیز زنگ ایثار و مقاومت توسط سرکار خانم علیپور موسس محترم دبستان نواخته شد . در پایان ماسک هایی با آرم مسرور به این عزیزان اهدا شد .

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

جشن شکوفه ها در مسرور1

روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه 1400 به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، جشن شکوفه های دانش آموزان کلاس اول در شعبه ی 1 مسرور برگزار شد . در این جشن، دانش آموزان پایه اول ضمن آشنایی با کادر اجرایی و آموزگاران خود با فعالیت های دبستان آشنا شدند و از تماشای برنامه هایی که توسط دانش آموزان پایه های دوم و سوم اجرا شد، لذت بردند . در این ساعات بسیار شاد، که همراه مربیان، مشاور وپشتیبان آموزشی به بازی های فکری-آموزشی پرداخته و سپس‌ هدایایی از جمله :ماسک با آرم دبستان مسرور و پایه نگه دارنده تلفن همراه به این عزیزان اهدا شد.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

آغاز سال تحصیلی 1401-1400 گرامی باد.