دبستان دخترانه مسرور اصفهان
فعالیت هوش بدنی1فعالیت روانشناختی1فعالیت آموزشی1فعالیت سلامت1

کسب رتبه برگزیده ناحیه در مسابقات صلح هلال احمر

جلسه ی شورای آموزگاران در مسرور2

روز سه شنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۰ ، جلسه‌ی شورای آموزگاران شعبه ی ۲ مسرور در حیاط دبستان برگزار شد. در این جلسه سرکار خانم طیبی، راهبر آموزشی دبستان، مطالب مفیدی در مورد مفهومی سازی مطالب برای دانش آموزان بیان کردند و در پایان همکاران تجربیات خود را با یکدیگر در میان گذاشتند و سوالات خود را مطرح کردند.

هفته ی کتاب و کتابخوانی در پیش دبستانی

هم زمان با هفته کتاب و کتابخوانی در پیش دبستانی مسرور فعالیت هایی جهت انس بیشتر نوآموزان با کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
-راه اندازی کانال زیر گنبد کبود برای نوآموزان با قصه گویی مربیان
- برنامه نذر کتاب،
- فضایی برای معرفی کتاب توسط والدین
- برنامه ای تحت عنوان کتاب دوست داشتنی ام، که در روز سه شنبه 25 آبان ماه 1400 به صورت برخط برگزار شد، هر نوآموز یکی از کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با بیرون آوردن یکی از شخصیت های کتاب (با عروسک یا گریم یا ماسک یا...) آن را به دوستانش معرفی کرد.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

جلسه هم اندیشی اولیای پایه اول در مسرور1

روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۰ ، سومین جلسه‌ی هم اندیشی با اولیای پایه اول به صورت برخط برگزار شد. در این جلسه، مدیر و معاون آموزشی، نکاتی را در رابطه با نحوه بازگشایی مدارس و شروع کلاس های حضوری بیان کردند. در ادامه نیز به سوالات اولیا در این مورد پاسخ داده شد.

کسب رتبه برگزیده استان در جشنواره نقاشی صنایع دستی

دانش آموزان مسرور در جشنواره نقاشی فیروزه ای

تعدادی از دانش آموزان دبستان مسرور در جشنواره «نقاشی فیروزه ای» شرکت کردند و روز سه‌ شنبه ۲۵ آبان ماه 1400 در مراسم اختتامیه این جشنواره به دانش آموزان برگزیده لوح تقدیر اهدا شد. هستی نمازی دانش آموز کلاس اول به عنوان ده نفر اول استان برگزیده شد و هدیه ای از طرف جشنواره به دختر خوب مسرور اهدا شد.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

جلسه هم اندیشی اولیای پایه سوم در مسرور1

روز سه شنبه 18 آبان ماه 1400 ، دومین جلسه‌ی هم اندیشی آموزگاران پایه سوم با اولیا به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در این جلسه، آموزگاران کلاس گزارشی از فعالیت های ماه قبل بیان کردند و برای برنامه های پیش رو اطلاع رسانی صورت گرفت.

برای مشاهده ی گزارش تصویری این مراسم به گالری تصاویر رجوع کنید.

جلسه هم اندیشی اولیای پایه دوم در مسرور1

روز یکشنبه 16 آبان ماه 1400 ، دومین جلسه‌ی هم اندیشی آموزگاران پایه دوم با اولیا به صورت برخط در سامانه آنیار برگزار شد. در این جلسه، آموزگاران کلاس گزارشی از فعالیت های ماه قبل بیان کردند و برای برنامه های پیش رو اطلاع رسانی صورت گرفت.